Tipy na soustředění

 

Brumov - Bylnice (okres Zlín) 

Širokou nabídku sportovního vyžití i ubytovacích možností za velmi příznivé ceny a takřka na jednom místě můžete najít ve sportovním areálu FC ELSEREMO Brumov a blízkém okolí. Ideální místo pro zimní i letní soustředění Vašich týmů. Této příležitosti léta využívají např. hráčky 1.FC Slovácko, týmy z Chorvatska, Ruska. Doporučujeme podívat se na následující odkazy, kde najdete i kontakty: brumovjanky.webnode.cz/kde-nas-najdete/ nebo hokejbrumov.cz/www/default.aspx?pg=3ebd3dbe-26e3-485d-bc6c-b0ee95c6ba4e

 

Jevišovice (okres Znojmo)

Zajímavou možnost soustředění najdete v Jevišovicích, kde můžete mít k dispozici na jednom místě téměř vše, na co si vzpomenete. Je toho skutečně hodně a lepší než se rozepisovat, doporučujeme podívat se na stránky fotbaljevisovice.wz.cz/2010/02/Moznost-soustredeni.html , kde najdete podrobnější informace i aktuální kontakty.

 

Borovany (16 km od Českých Budějovic)

Možnost sportovního soustředění v Borovanech po celý rok. Více informací se dočtete v příloženém souboru: Soustředění Borovany.pdf (326,1 kB)

Pokud byste měli problém s otevřením nebo stažením uvedeného souboru, napište na fotbaloveturnajezen@email.cz

 

Centrum zdraví Bohuňovice s ubytovnou (cca 10 km od Olomouce směrem na Šternberk)

(podrobnosti na www.bohunovice.cz, případně Vám rád zodpoví dotazy p.Ladislav Slanina, tel. +420 602 757 741, e-mail: Slanina.Ladislav@seznam.cz)

Reference: Ve dnech 8.-10.3.2013 se zde zúčastnilo soustředění družstvo TJ Kotouč Štramberk a k místu nám napsali: "Byli jsme tam spokojeni. Využili jsme jak aquapark, tak posilovnu i místní umělku a zahráli jsme si ve Šternberku přátelák."

 

Malá Morávka - Jeseníky (okres Bruntál)

Dalším zajímavým tipem pro soustředění Vašeho týmu může být Malá Morávka v Jeseníkách. Na výběr je zde spousta penzionů, ale zkušenosti máme s penzionem Na Rychtě , kam jezdily na soustředění hráčky 1.DFC Hlučín, případně hned naproti je modernější ubytování v Chatě Myšák , kde byla na výletě moje dcera s třídou. :-)  V obou případech byla spokojenost s ubytováním i stravou. Obě chaty se nacházejí několik desítek metrů od fotbalového hřiště, kde je hned vedle i menší tréninková plocha a pokud chcete nabírat fyzičku, kopce určitě najdete taky :-) V případě zájmu se obraťte na kontakty na uvedených stránkách, případně se můžete obrátit na mou maličkost a já se budu snažit Vám pomoci... Milan Matýsek, tel. +420 733 474 123, E-mail: matysekmilan@email.cz

 

Turistická základna Bolatice, penzion Bolatice ...případně Buly Aréna Kravaře (okres Opava)

Pro méně náročné je i další místo, kam jezdívaly v minulosti naše hráčky z 1.DFC Hlučín, ale měly tam soustředění např. i děvčata z polského KKS Zabrze, ubytovány tam byly i juniorky Slovanu Bratislava před turnajem v Hlučíně a vždy zde byla spokojenost. Ubytování za velmi zajímavé ceny jsme řešili v Turistické základně Bolatice (www.vesmirbolatice.cz/index.php?ids=1&idr=3) , která se bachází v klidné části obce. Ke stravování jsme využili restauraci Pod Kostelem hned přes ulici (www.vesmirbolatice.cz/view.php?ids=1&idr=6&idc=27) , kde se dá domluvit na jídelníčku podle představ týmu. Hlavní travnaté fotbalové hřiště a hned vedle tréninkové travnaté fotbalové hřiště jsme měli domluveny s FK Bolatice. Areál je vzdálen cca 500 m od ubytování. V obci je v letních měsících v provozu koupaliště, kde je rovněž možnost modernějšího ubytování (tam jsme také mívali soustředění) , ale s omezeným počtem míst (www.penzionbolatice.cz/). Najdete však tady např. saunu a posilovnu.

V cca 7 km vzdálených Kravařích je mimo jiné např. v zámeckém parku golfové hřiště, Aquapark (www.aquapark-kravare.cz/aquapark/), nebo sportovní areál Buly Aréna (www.bulyarena.cz/) se skutečně širokou nabídkou sportovního vyžití. Tento areál zároveň může využít náročnější tým, který chce mít vše na jednom místě. Pozn.: Buly Arénu využívá např. i česká hokejová reprezentace.

Podrobnější informace zjistíte na uvedených odkazech, ale pokud byste si s něčím nevěděli rady, rád Vám pomůžu. pokud to bude v mých silách :-) .....opět platí kontakt: Milan Matýsek, tel. +420 733 474 123, E-mail: matysekmilan@email.cz

 

Soustředění pro náročnejší - Limassol (Kypr)

Přišla mi zajímavá nabídka na soustředění, tentokrát s příchutí exotiky. Je to sice pro náročnější a zatím nemáme k tomuto místu reference českých týmů, ale řekl jsem si, že to sem zařadím. Co kdyby to třeba zaujalo zrovna Vás :-) ....více na stránkách www.cyprusfootballfacilities.com , E-mail: info@cyprusfootballfacilities.com , tel. +35799417000