Otázky a odpovědi

Co k tomu dodat ? :o)

Zeptejte se, na co chcete a my Vám na co chceme, odpovíme :o)))

Budete na stránkách zveřejňovat také výsledky a statistiky turnajů?

Bohužel zatím o tom neuvažujeme, protože to zřejmě bude časově poněkud náročnější a předpokládáme, že k tomu slouží buď přímo stránky klubů nebo jiné webové stránky. Pokud budete chtít, můžete samozřejmě cokoliv napsat do návštěvní knihy. Uvítáme však jakékoliv Vaše návrhy na umístění informací, které Vám chybí k Vaší práci v ženském fotbale.

Bylo by možné na stránkách umístit rovněž tipy na soustředění fotbalových týmů, případně i s referencemi týmů, jak byly s daným místem spokojeni?

Děkujeme za zajímavou myšlenku. Tohle by mohlo být dalším tématem našich stránek, které možná ženským fotbalovým týmům chybí. Pokud máte tipy na zajímavá místa pro soustředění, rádi je zveřejníme. Stejně tak uvítáme reference, jak jste byli na tom místě spokojeni a jistě nebude problém zveřejnit tady infromace typu: Fotbalový tým Horní Dolní bude mít tehdy a tehdy soustředění tam a tam a hledáme tým, který by uvítal soustředění současně s námi.... Určitě by to mohlo vést k novým zajímavým kontaktům a předávání zkušeností...