GAZDA CUP 2020 - fotbalový turnaj žen (CZ - Uherský Brod)

21.06.2020 09:00

V rámci série turnajů na počest Miroslava Kreisla pořádá ČSK Uherský Brod fotbalový turnaj žen za účasti šesti týmů.

Přihlášené týmy: ČSK Uherský Brod, TJ Sokol Troubsko, SK Březnice, TJ Rakovec Kotvrdovice, FK Hodonín, SK Sigma Olomouc

Termín: neděle 21.6.2020, od 9:00 do 16:35 hod.

Více informací:

Startovné 1.500 Kč/za tým se platí po příjezdu na turnaj k rukám sekretáře klubu pana Břetislava Lekeše na základě vystavení daňového dokladu.

Hrací doba 1 x 45 minut. Hraje se na celou hrací plochu, branky 2,44x7,32 metru, dvě skupiny po 3 týmech systémem každý s každým, dále o 5. místo, o 3. místo, finále. Hraje se podle pravidel fotbalu. Opakované střídání po celou dobu hry v přerušené hře. Výhra – 3 body, remíza – 1 bod, prohra – 0 bodů. Každý tým odehraje 3 zápasy.

Důležité upozornění: Pořadatel si vyhrazuje právo všechny turnaje zrušit v případě prodloužení nouzového stavu ze strany vlády ČR. Proto počítejte i s touto krajní variantou!