BOHUMÍN WOMEN´S CUP 2020 - mezinárodní halový turnaj žen (CZ - Bohumín)
11.01.2020 00:003.ročník mezinárodního halového turnaje žen za účasti osmi týmů z ČR, Slovenska a Polska.
Termín: sobota 11.1.2020
Místo: Bohumín (CZ) - sportovní hala Bospor Bohumín
Kategorie: ženy (4+1)
Konečné pořadí:
- FC Baník Ostrava (CZ)
- FC Vítkovice (CZ)
- SK Brušperk (CZ)
- TJ KOVO Beluša (SK)
- KS Starówka Nowy Sącz (PL)
- Orava Team (SK)
- MSK Orlová (CZ)
- UKS Jedynka Krzeszowice (PL)
Všechny výsledky turnaje:
Zápasy ve skupinách
Skupina A
Baník Ostrava - Orlová 8 : 0
Krzeszowice - Beluša 0 : 3
Baník Ostrava - Krzeszowice 3 : 0
Orlová - Beluša 0 : 1
Beluša - Baník Ostrava 0 : 2
Krzeszowice - Orlová 1 : 0
Tabulka skupiny A
Baník Ostrava 3 0 0 13 : 0 9 bodů
Beluša 2 0 1 4 : 2 6 bodů
Krzeszowice 1 0 2 1 : 6 3 body
Orlová 0 0 3 0 : 10 0 bodů
Skupina B
Vítkovice - Brušperk 2 : 1
Nowy Sącz - Orava Team 0 : 1
Vítkovice - Nowy Sącz 1 : 1
Brušperk - Orava Team 1 : 0
Orava Team - Vítkovice 0 : 3
Nowy Sącz - Brušperk 0 : 0
Tabulka skupiny B
Vítkovice 2 1 0 6 : 2 7 bodů
Brušperk 1 1 1 2 : 2 4 body
Orava Team 1 0 2 1 : 4 3 body
Nowy Sącz 0 2 1 1 : 2 2 body
1.malé semifinále
Orlová - Orava Team 2 : 3
2.malé semifinále
Krzeszowice - Nowy Sącz 0 : 4
1.semifinále
Baník Ostrava - Brušperk 1 : 0
2.semifinále
Beluša - Vítkovice 1 : 5
Utkání o 7.místo
Orlová - Krzeszowice 1 : 1 (pen. 1:0)
Utkání o 5.místo
Orava Team - Nowy Sącz 3 : 5
Utkání o 3.místo
Brušperk - Beluša 0 : 0 (pen. 2:1)
Finále
Baník Ostrava - Vítkovice 1 : 0
Nejlepší střelkyně: Kateřina Burová (Vítkovice)
Nejlepší hráčka: Karin Bočková (Baník Ostrava)
Nejlepší brankářka: Sabina Havrlantová (Vítkovice)
Skupina A
Baník Ostrava - Orlová 8 : 0
Krzeszowice - Beluša 0 : 3
Baník Ostrava - Krzeszowice 3 : 0
Orlová - Beluša 0 : 1
Beluša - Baník Ostrava 0 : 2
Krzeszowice - Orlová 1 : 0
Tabulka skupiny A
Baník Ostrava 3 0 0 13 : 0 9 bodů
Beluša 2 0 1 4 : 2 6 bodů
Krzeszowice 1 0 2 1 : 6 3 body
Orlová 0 0 3 0 : 10 0 bodů
Skupina B
Vítkovice - Brušperk 2 : 1
Nowy Sącz - Orava Team 0 : 1
Vítkovice - Nowy Sącz 1 : 1
Brušperk - Orava Team 1 : 0
Orava Team - Vítkovice 0 : 3
Nowy Sącz - Brušperk 0 : 0
Tabulka skupiny B
Vítkovice 2 1 0 6 : 2 7 bodů
Brušperk 1 1 1 2 : 2 4 body
Orava Team 1 0 2 1 : 4 3 body
Nowy Sącz 0 2 1 1 : 2 2 body
1.malé semifinále
Orlová - Orava Team 2 : 3
2.malé semifinále
Krzeszowice - Nowy Sącz 0 : 4
1.semifinále
Baník Ostrava - Brušperk 1 : 0
2.semifinále
Beluša - Vítkovice 1 : 5
Utkání o 7.místo
Orlová - Krzeszowice 1 : 1 (pen. 1:0)
Utkání o 5.místo
Orava Team - Nowy Sącz 3 : 5
Utkání o 3.místo
Brušperk - Beluša 0 : 0 (pen. 2:1)
Finále
Baník Ostrava - Vítkovice 1 : 0
Nejlepší střelkyně: Kateřina Burová (Vítkovice)
Nejlepší hráčka: Karin Bočková (Baník Ostrava)
Nejlepší brankářka: Sabina Havrlantová (Vítkovice)
———
Zpět